yandex


SALON GİRİŞİGİRİŞ
Parolamı UnuttumÜyeliğiniz yoksa

SALONUNUZU EKLEYİN
RANDEVU TAKVİMİ

Tüm randevularınızı tek bir sistemde toplayarak çakışmaları engelleyin, randevularınızı kolayca yönetin, zamandan tasarruf edin.
PAKET HİZMET SATIŞI

Müşterilerinize ister seans, ister dakika bazında paket hizmet satışları girin, kalan kullanımlarını ve ödemelerini kolayca takip edin.
KASA VE CARİ TAKİBİ

Sisteme girdiğiniz tahsilatlar, cariler ve masraflar otomatik olarak kasanıza yansısın, finansallarınız kontrolünüz altında olsun.
ADİSYON VE ÜRÜN SATIŞI

Adisyonlarınızı ve ürün satışlarınızı bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan, tabletinizden; her zaman her yerden yönetin.
MÜŞTERİ TAKİBİ

Müşterilerinizin bilgilerini ve geçmişe dönük yaptırdıkları tüm işlemlerle satın aldıkları ürünleri kayıt altında tutun.
PRİM HESABI

Personellerinizin seçtiğiniz zaman diliminde hizmet ve ürün satışlarından ne kadar ciro yaptığını görerek primlerini kolayca hesaplayın.
HATIRLATMA SMSLERİ

Müşterilerinize randevularından önce otomatik olarak hatırlatma sms'leri gitsin, müşterilerinizin "randevumu unuttum" bahanesi olamasın.
MEMNUNİYET SMSLERİ

Müşterilerinize aldıkları hizmet sonrasında otomatik olarak memnuniyet anketi gitsin, memnuniyet seviyelerini anında öğrenin.
TOPLU SMS GÖNDERİMİ

Sistemde kayıtlı müşterilerinize salonunuzun adıyla dilerseniz tek tek, dilerseniz topluca kutlama/kampanya SMS'leri gönderin.